כמנכלית של חברה עסקית, נתקלתי מספר פעמים בצורך לליטגטור. אחרי שהכרנו את עורך דין רשף גילינו שלהגיע לבית המשפט עם עורך דין מקצועי, נותן לנו הרגשה בטוחה הנובעת מהידיעה שאנחנו "בידיים מקצועיות". עורך דין רשף יורד לפרטים, לומד מהתחלה עולמות מקצועיים שונים גם אם הם עולמות נישה הדורשים שפה ומושגים ייחודיים. התהליך איתו מובנה שקוף וברור. אני ממליצה בכל לב להשתמש בשירותיו.

מיכל בלאט בן דוד
מנכ"לית בלאט לפידות ייעוץ וניהול שינויים בע"מ

אנחנו מעריכים את השירות המשפטי שקיבלנו ממשרד עוה"ד רשף. עוה"ד לומדים את התיקים לעומקם, יורדים לפרטים וזמינים עבורנו בכל עת. התוצאות תמיד היו לשביעות רצוננו. אנחנו אוהבים במיוחד את מהירות התגובה של המשרד בהובלת עוה"ד שי רשף.

נפתלי אופטובסקי
מנכ"ל חברת מובייל-גרופ בע"מ

איתי סלע – מרכז הדרכות להעצמה אישית ועסקית וסטארטאפיסט

מזה 7 שנים אני עובד עם שי ויכול להעיד שסיכום זה סיכום, לכל פניה מתקבלת תשובה – גם אם שכ"ט כבר שולם (וזה לא מובן מאליו בעולם עורכי הדין), כל עניין נלמד ומקבל את מלוא תשומת הלב, ושי לא ידחוף לקוח להגיש תביעה אם אינו סבור כי יש לתביעה סיכוי.

רועי

Наша компания дважды воспользовалась услугами адвоката Шай Решеф для решения проблем в бизнесе, требующих решения через суд. Шай профессионал своего дела, которому можно доверить решение самых сложных и неразрешимых вопросов. Он заботился о том чтоб всегда быть с нами на связи и держать нас в курсе дела.

Нарогски
Компания Саде Ярок, директор Алекс